Biwak Mikołajkowy „Asterix i Obelix w świątecznych tarapatach”

W imieniu organizatorów zapraszamy na Biwak Mikołajkowy „Asterix i Obelix w świątecznych tarapatach”.
Który odbywać się będzie w terminie 13-15 grudzień 2019 r  w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kolnie.

Zakwaterowanie uczestników rozpoczyna się od godziny 17:00 w piątek 13 grudnia, zakończenie biwaku w niedzielę (15 grudnia) około godziny 12:00.

Aby wziąć udział należy:

• zapoznać się z Regulaminem dostępnym tutaj!
  • Wypełnić kartę zgłoszenia patrolu/ drużyny i odesłać ją na adres e-mail: klaudia.nicewicz@zhp.net.pl do 2 grudnia 2019 r. Karta zgłoszenia patrolu/ drużyny dostępna tutaj!
  • Wpłacić patrolem/ drużyną dodatkową składkę zadaniową w wysokości 30 zł od uczestnika (opiekun nieodpłatnie). Wpłat należy dokonać do 4 grudnia 2019 r. na numer konta podany poniżej:

Bank BGŻ S.a. Oddział w Kolnie
Chorągiew Białostocka
Komenda Hufca Kolno
Numer konta: 41 2030 0045 1110 0000 0269 8780
z dopiskiem jaki patrol i za ile osób

Organizatorzy zapewniają: zakwaterowanie w warunkach szkolnych (materace, koce), wyżywienie (2 śniadania, 1 obiad, 2 kolacje), ciekawy program 🙂

Każdy uczestnik powinien posiadać zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w Biwaku Mikołajkowym (dostępną tutaj!). Oraz zabrać ze sobą : śpiwór, kubek, sztućce, menażki, ubiór przystosowany do pory roku, dobry humor i ochotę do zabawy 🙂

W razie pytań prosimy o kontakt: