XXIV Majowy Piknik Drużyn już za nami!

W dniach 01-04 maja 2014 roku w naszej Bazie Harcerskiej w Koźle odbywał się XXIV Piknik Majowy Drużyn. Przyjechało na piknik ok. 70 osób, przedstawiciele następujących drużyn: 7 DH Olimp im. Tadeusza Zawadzkiego, 77 Czerwieńska Drużyna Harcerska „Cień”, 6 WDH „Asteria”, 59 próbna Drużyna Harcerska Ptaki Ptakom z Łomży oraz Druhny i Druhowie z Rzeszowa, czyli 66 DH Katet.

Piknik rozpoczął się apelem w czwartek ok. godziny 19.00 a zakończył się w niedzielę ok. godziny 11:00 również apelem.

Podczas całego biwaku majowego były różne ciekawe atrakcje, np. gra terenowa RPG, bieg harcerski na temat różnych państw, wymarsz na pochód 3 Majowy do Kolna a także codzienne śpiewy i gry na gitarze przy ognisku oraz zabawy i pląsy.

Skład Komendy Obozu:

• Komendant: pwd. Oliwia Fankulewska HO
  • Zastępca Komendanta ds. programowych: dh. Patrizia Rafałowska
  • Zastępca Komendanta ds. organizacyjnych, oboźny: odk. Bartek Krupa
  • Kwatermistrz:  odk. Jakub Kozikowski
  • oraz odk. Maciej Mieczkowski i odk. Łukasz Lemański.

majowka2014grupowe

Link do zdjęć wykonanych przez 59 DH Ptaki Ptakom (Krzysztofa Pyczota, Pawła Dąbrowskiego, Daniela Ołtarzewskiego i Zosię Książek): http://kolno.zhp.pl/fotogaleria-nowa/?album=1&gallery=1