Dzień Myśli Braterskiej

Posłannictwem moim jest rozprzestrzenianie przyjaźni i braterstwa na całym świecie Robert Baden-Powell

Już niedługo wszyscy Skauci i Skautki, Harcerze i Harcerki obchodzić będą swoje święto. 22 luty to dzień urodzin założyciela skautingu, sir Roberta Baden-Powella. Z tej okazji chcemy zaprosić Was wszystkich harcerzy, instruktorów Hufca ZHP Kolno a także przyjaciół Związku Harcerstwa Polskiego w tym dniu na mszę świętą na godzinę 18:00 w Kościele pod wezwaniem św. Anny.

Mamy jeszcze 2 propozycja dla Was. 22 lutego chcielibyśmy stworzyć HUFCOWY ALBUM BRATERSTWA. W związku z tym prosimy Was o nadsyłanie swoich zdjęć w mundurze do  20 lutego 2016 roku do druhny Martyny Fankulewskiej w wiadomości prywatnej na facebooku lub na adres e-mail: martynafankulewska@gmail.com Prosimy również o to, aby wysyłane zdjęcia posiadały krótki opis, (kto jest na zdjęciu, jaką pełni bądź pełnił funkcję, krótkie zdanie o sobie, itp.). Istniej pełna dowolność, co do formy zdjęcia (może być to sweet fotka, zdjęcie grupowe, itp.)

Drugą propozycją jest możliwość zdobyci odznaki Harcerskiej Kropli Braterstwa. W związku z tym zapraszamy do ambulansu RCKiK, który przyjedzie do naszego miasta już 26 lutego 2016 roku pod budynek Urzędu Miasta. Załóż mundur i oddaj krew, a na potwierdzenie zrób sobie zdjęcie. Jest to propozycja dla osób spełniających kryteria oddania krwi.

Mamy nadzieję, że nadchodzące święto uda się nam spędzić w jednym harcerskim kręgu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.