II Zlot Drużyn Wędrowniczych Chorągwi Białostockiej

Czuwaj!

Od 8 do 10 września reprezentacja naszego Hufca przeżywała wspaniałe chwile podczas II Zlot Drużyn Wędrowniczych Chorągwi Białostockiej . Nasza reprezentacja była najliczniejszą ze wszystkich i właśnie przez to można nas było spotkać aż na 5 azymutach.
Podczas zlotu zaczerpnęliśmy garść wiedzy w różnych dziedzinach, od gotowania na kuchni polowej, przez tajniki gier, aż po metodykę wędrowniczą.
Na koniec zlotu pięcioro wędrowników, którzy rok temu podjęli wyzwanie zdobycia odznaki i realizowali zadania z nią związane otrzymali zasłużoną nagrodę. Teraz szczęśliwi posiadacze brązu wyruszają po srebro , a kto wie może za dwa lata na ich mundurach zagości złoto.
Cieszymy się, że ten zlot pomógł nam dobrze rozpocząć nowy rok harcerski. 

Podziękowania dla Referat Wędrowniczy ZHP Chorągwi Białostockiej za zorganizowanie super zlotu oraz dla Piotr Bobko – Grafika & Fotografiaza kilka migawek.

ZDJĘCIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.