IV Zlot z okazji Dnia Myśli Braterskiej za nami

Całe grono ogarnęła niesamowita zabawa w Akademii Pana Kleksa. Dnia pierwszego wszyscy przyjechali do szkoły w Grabowie, by spotkać się po długim czasie. Drugi dzień przyniósł wiele przygód. Śniadanie, po czym wyprawa po malowniczym Grabowie, a to dopiero początek.

Rozgrywki sportowe to następny etap zabaw. Następnie wyczekiwany obiad i fiesta, podczas której uczestnicy zbierali siły na grę ’50’. Chwila odpoczynku, by wszyscy stawili się na apelu, po którym wszyscy zasiedliśmy w kręgu, by móc uczcić urodziny Roberta Baden Powella i wysłuchać gawędy jaką przygotowała dh. Oliwia. Pojawił się na twarzach uśmiech jak i łzy. Po rozmowach dłuższych i krótszych przyszedł czas na kolację i ciszę nocną. Jednak kadra zadbała o niespodzianki. Nieco godzinę po ciszy nocnej, druhna Patrizia wsyłała wszystkich na halę.

Natomiast nie czekała tam żadna kara, a następna zabawa. Uczestnicy podzieleni na grupy, pomagali Szpakowi w odnalezieniu guzika. Zwycięska drużyna zasnęła z radością, reszta ze świadomością, że jest gotowa w każdej chwili pomagać innym. Ostatni dzień, zaprawa, śniadanie,sprzątanie, rozdanie dyplomów i apel. Teraz zostało nam tylko wyczekiwać następnego spotkania .

dh. Patrizia Rafałowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.