Konkurs „Aktywny Instruktor”

Ruszamy z kolejną edycją Konkursu na Aktywnego Instruktora Hufca ZHP Kolno im. Jana Bytnara „Rudego”. Cały konkurs podzielony jest na IV etapy. Od 20 stycznia rozpoczął się pierwszy etap, polegający na zgłaszaniu swoich kandydatów.

Kto może zostać kandydatem?

Czynni instruktorzy Hufca ZHP Kolno im. Jana Bytnara „Rudego” oraz osoby nieposiadające stopnia instruktorskiego, a pełniące w ZHP funkcję instruktorską (drużynowi), które w określonym terminie Konkursu były autorami, liderami lub organizatorami wyjątkowego przedsięwzięcia w Hufcu, czyli w skrócie osoby które zasłużyły na wyróżnienie i nagrodę.

Kto może zgłaszać kandydatów?

Kandydatów w tej kategorii mogą zgłaszać drużyny harcerskie, inne jednostki organizacyjne Hufca, harcerze i instruktorzy, rodzice, przyjaciele i sympatycy harcerstwa = każdy.

Do kiedy można zgłaszać?

Pierwszy etap trwa od 20 stycznia do 10 lutego 2018 roku.

Jak zgłaszać?

Zgłaszać swoich kandydatów można poprzez wypełnienie odpowiedniej ankiety i dostarczenie jej do siedziby hufca lub na adres e-mailowy: kolno@zhp.pl bądź przez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Więcej informacji dostępnych w regulaminie bądź w siedzibie hufca.

Przebieg Konkursu:

ETAP I. Zgłaszanie kandydatów.

ETAP II. Weryfikacja zgłoszeń i uzyskanie zgody kandydatów na udział w konkursie

ETAP III. Opublikowanie Listy Nominowanych

ETAP IV. Głosowanie drogą elektroniczną, na Nominowanych.

Ogłoszenie Laureatów Konkursu odbędzie się podczas Dnia Myśli Braterskiej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 lutego na stronie internetowej Hufca oraz na fanpage.

UWAGA! Zgłaszający nie może zgłosić samego siebie do Konkursu.

Ankieta zgłoszeniowa kandydata