Nominowani – Aktywny Instruktor!

Z początkiem roku 2020 ruszyła kolejna Edycja konkursu Aktywny Instruktor. Jest to Hufcowy Konkurs mający na celu wyłonienie i nagrodzenie za swoją pracę Aktywnego Instruktora.

W tym roku nominowanych mamy 3 osoby!!

Zachęcamy do zapoznania się z ich sylwetkami i do głosowania na swojego faworyta !

Głosowanie trwa do 20 lutego 2020 roku. 
Głos można oddać dzięki ankiecie internetowej dostępnej tutaj 

 

SYLWETKI NOMINOWANYCH

pwd. Wiktoria Szymańska HO – drużynowa 3 Kolneńskiej Drużyny Wędrowniczej „Piorun”, skarbnik Hufca Kolno.

Druhna Wiktoria jest bardzo rzetelnym instruktorem. Otrzymane zadania wypełnia zawsze i w każdym możliwym terminie i sposobie. Łączy studia prawnicze z funkcją skarbnika. W każdym możliwym czasie stara się wypełniać swoje obowiązki. Jest doskonałym liderem. Wspaniałą przyjaciółka i bratnią duszą.

 

 

 

 

 

 

pwd. Wiktoria Nadolna – przyboczna 14 Kolneńskiej Drużyny Harcerskiej „Szare Szeregi”, zastępca Komendanta Hufca Kolno, członek HKSHiW.

Druhna Wiktoria to przyszły komendant hufca. Podjęła się najtrudniejszej pracy i nauki na rzecz działania naszego hufca. Jest wzorem dla młodszego pokolenia. Jest oparciem dla kadry drużyny. Zjawia się zawsze kiedy jest potrzebna. Jest dla młodzieży jak starsza siostra. Zawsze służy pomocą

 

 

 

 

 

 

pwd. Jakub Slatina – drużynowy 14 Kolneńskiej Drużyny Harcerskiej „Szare Szeregi”, członek HKSHiW.

Druh Jakub jest aktywnym instruktorem, ma głowę pełną pomysłów,  nie boi się wychodzić z inicjatywą stworzenia kolejnych ciekawych wydarzeń, imprez hufcowych czy drużynowych. Nie poddaje się przeciwnościom. Jest harcerzem, na którego zawsze można liczyć. Bierze udział w wielu inicjatywach również poza hufcowych. Jest idealnym kandydatem na aktywnego instruktora Hufca Kolno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.