Rekolekcje harcerskie

Nowe życie… ile razy to słyszałeś? Nowa fryzura, nowa szkoła, nowa drużyna? Mówili: „ Zacznij od nowa, zmień siebie, zmień otoczenie, zmień wszystko…” Zastanawiałaś się kiedyś jak to zrobić? Od czego zacząć? Na tym kursie otrzymasz NOWE ŻYCIE. Od samego Boga – naszego Stworzyciela!

W dniach 20-22 października odbędzie się Harcerski Kurs Nowe Życie organizowany przez Duszpasterstwo Harcerzy i Harcerek. Kurs będzie trwał trzy pełne dni w Białymstoku!

Dlaczego warto?

· otrzymasz NOWE ŻYCIE

· spędzisz rekolekcje w harcerskim gronie

· będziesz mógł na początku roku szkolnego spędzić trochę czasu z Bogiem i powierzyć mu cały rok harcerski

· zdobędziesz nowe harcerskie znajomości

Kurs skierowany jest do wszystkich harcerzy i harcerek z Chorągwi Białostockiej od 16 roku życia. W programie przewidziane również zabawy, tańce integracyjne, wieczór gier planszowych i wiele innych atrakcji! Nie może z nami zabraknąć Ciebie. Szczegóły już wkrótce. Termin zaplanuj już dziś!

Link do wydarzenia https://web.facebook.com/events/347055432407532/?fref=ts&_rdc=1&_rdr