„Żeby śpiewać, trzeba umieć śpiewać – ale żeby umieć śpiewać, trzeba śpiewać” – Jan Paweł II.

59 Drużyna Harcerska Ptaki Ptakom z Łomży, Hufiec Kolno ma zaszczyt zaprosić Państwa, a także młodzież na Koncert pod patronatem ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego poświęcony naszemu ukochanemu Ojcu Świętemu, bł. Janowi Pawłowi II z okazji XIII Dnia Papieskiego odbywającego się pod hasłem Jan Paweł II – Papież Dialogu. W programie między innymi: występ artystki z Warszawy, Alicji Pędowskiej w pieśniach mówiących o Janie Pawle II oraz poetek i poetów łomżyńskich z wierszami o bł. Janie Pawle II, a dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji Jego oglądać, nigdy Go słyszeć, przemówi On do Was na żywo. Przyjdź, czekamy. Nie pożałujecie.

Koncert rozpocznie się w niedzielę, 13 października 2013 roku o godz. 11:30. w Auli Szkół Katolickich przy ul. Sadowej 12.