Życzenia Bożonarodzeniowe

„Cicha noc, święta noc

Pokój niesie ludziom wszem….”

Tej właśnie nocy Bóg przychodzi na świat, aby być z nami blisko we wszystkich naszych życiowych sprawach. Z tej okazji Kapelan i ZWDiR Hufca ZHP Kolno składają wszystkim zuchom, harcerzom i instruktorom Hufca ZHP Kolno najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy Wam poczucia bliskości Jezusa Chrystusa w codzienności a pokój, radość, miłość i moc, którą ze sobą przynosi niech towarzyszy Wam na drodze harcerskiej i oświetla wszystkie Wasze poczynania w służbie bliźnim i Ojczyźnie.

Nowy Rok 2020 niech będzie bogaty w doświadczenia rozwoju życia osobistego i wspólnotowego w naszym Hufcu, pełnym mocy światła bijącego z betlejemskiej stajenki, oświetlającego codzienną harcerską służbę i życie Waszych rodzin.

Czuwaj!

Kapelan i ZWDiR Hufca ZHP Kolno