HUFCOLIADA – 2020

Komenda Hufca ZHP Kolno im. Jana Bytnara „Rudego” zachęca wszystkich członków hufca do wzięcia udziału w pierwszej edycji turnieju pt. „Hufcoliada”.

Udział w turnieju mogą wziąć udział 5 osobowe patrole (składające się z członków jednej jednostki), na które czekać będą 3 zadania. Patrole klasyfikowane będą odpowiednio w swoich metodykach. Na zgłoszenia czekamy do 3 czerwca!
Na wykonanie zadań patrole będą miały określony czas, a mianowicie:
• Pierwsze zadanie zostanie opublikowane 3 czerwca – godz. 15.00 – patrole wykonać je będą musiały do 8 czerwca (do godziny 24:00).
• Drugie zadanie zostanie opublikowane 9 czerwca – godz. 15.00 – patrole wykonać je będą musiały do 15 czerwca (do godziny 24:00).
• Trzecie zadanie zostanie opublikowane 16 czerwca – godz. 15.00- patrole wykonać je będą musiały do 26 czerwca (do godziny 24:00).

Potwierdzenie wykonania zadania należy w odpowiednim terminie wysłać na email: paulina.baldyga@zhp.net.pl.
Zwycięskie patrole w każdej metodyce będą ogłoszone 1 lipca po godzinie 17.00.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail na paulina.baldyga@zhp.net.pl lub osobiście do pwd. Pauliny Bałdyga.

Po uzupełnieniu poniższego formularza, prosimy, aby lider zespołu wysłał listę patrolu (imię i nazwisko, wiek uczestników) na adres email paulina.baldyga@zhp.net.pl

Mamy nadzieję, że Hufcoliada poruszy Waszą wyobraźnię jak i sprawi, że zakończycie ten rok harcerski z uśmiechem na twarzy!!

REGULAMIN HUFCOLIADY – dostępny tutaj!

LINK DO ZGŁOSZEŃ – dostępny tutaj!