Zjazd Sprawozdawczy

Informujemy, że dnia 28.10.2017 r. odbędzie się Zjazd Sprawozdawczy Hufca ZHP Kolno im. Jana Bytnara „Rudego”. Odbędzie się on w siedzibie hufca przy ul. Marii Dąbrowskiej 4 o godzinie 16:00.

Poniżej podajemy do informacji porządek oraz regulamin obrad, a także listę uczestników z czynnym prawem wyborczym.

Porządek Obrad Zjazdu Sprawozdawczego

Regulamin Zjazdu Sprawozdawczego

Lista uczestników z czynnym prawem wyborczym na Zjazd Sprawozdawczy:

phm. Oliwia Truszkowska             –         Komendant Hufca
hm. Grzegorz Karwowski              –         Z-ca komendanta
phm. Martyna Fankulewska         –         Z-ca komendanta ds. programu, pracy z kadrą i wizerunku
pwd. Bartosz Krupa                        –         Skarbnik Hufca
pwd. Paweł Zyskowski                   –         Przewodniczący Hufcowej Komisji Rewizyjnej
pwd. Karol Paweł Waszkiewicz    –         Sekretarz Hufcowej Komisji Rewizyjnej
phm. Karol Bikowski                      –         Wiceprzewodniczący Hufcowej Komisji Rewizyjnej
Sławomir Rydel                               –         Przewodniczący Komisji Stopni Instruktorskich
Władysław Góralczyk                     –         Członek Komisji Stopni Instruktorskich